Schody kręcone

Schody kręcone

Poniżej prezentujemy jedną z naszych realizacji schodów kręconych stalowych. Stopnie schodów wykonane ze zdobieniami ażurowymi pod wymagania klienta. Ażury zostały wykonane na każdym elemencie stopnia oraz na ostatnim podeście „wyjściowym”. Dodatkowo wykonana poręcz dopasowana do średnicy schodów oraz otworu w stropie. Na szczycie okrągła balustrada. Cała realizacja schodów kręconych malowana na czarno z przecieraniami złotą patyną.

Wykonujemy metalowe schody kręcone na wymiar

Aby wykonać u Państwa schody kręcone potrzebujemy znać ostateczną wysokość od podłogi gdzie mają stanąć schody do podłogi na stropie, a także średnicę otworu w stropie. Na tej podstawie możemy zaproponować konkretną ilość stopni, a także całkowitą wysokość realizacji. W standardzie średnica schodów kręconych na wymiar może wynosić od 110cm do 210 cm i tu im większa średnica tym wygodniejsze będzie wchodzenie po stopniach. Optymalna średnica wynosi 150-160cm.

Oferujemy wykonanie schodów kręconych z montażem w całej Polsce

Nasze realizacje wykonujemy na terenie całej Polski. Klienci poszukujący schodów kręconych wraz z montażem mogą liczyć w naszej firmie na indywidualny projekt, zmianę każdego z elementów na stopniach, wzoru podestów, poręczy, balustrady. Każdy projekt jest robiony na zamówienie – zapraszamy do stworzenia wraz z naszą firmą idealnych schodów dopasowanych do swojego wnętrza.